Asansörlü Nakliyat

asansörlü nakliyat

Asansörlü nakliyat taşınma sırasında eşyaların araçlara yüklenmesinde ve boşaltılması sırasında yapılmaktadır. Kentleşmenin ve kentsel dönüşümün hızla devam ettiği bir ülkede yaşamaktayız. Bundan dolayı çok katlı binalar artmıştır. Çok katlı binalarda oturan kişilerin taşınmaları ise eskiden çok sıkıntılı olabilmekteydi. Eşyalar

ın merdivenlerden taşınması sırasında çeşitli sorunlar ortaya çıkıyordu. Yaşanan sorunları teknolojik gelişmeler ortadan kaldırmaktadır. Firmamız sahip olduğu son sistem portatif yük asansörleri ile eşyalarınızı taşımaktadır. Bu yöntemin kullanılması ile eşyalar için çok daha güvenli ve konforlu bir taşınma süreci oluşturmaktayız.

Asansörlü nakliyat hizmeti alındığında eşyalar bina merdivenlerinden kesinlikle taşınmamaktadır. Bina merdivenleri kullanıldığında eşyaların sürtünme ve düşmesi gibi nedenlerle zarar görme riski bulunur. Aynı zamanda binaya verilecek zarar nedeniyle bina sakinleri ile de çeşitli sıkıntılar yaşanabilmektedir. Bu durumun yaşanmasını bizler bina merdivenlerini kullanmayarak önlemekteyiz. Nakliye günü bina önüne getirilip kurulan asansörler ile eşyaları taşımaktayız.

Asansörlü Nakliyat Nedir?

Asansörlü nakliyat nedir incelemesinde yüksek katlı binaların artması ile birlikte eşyaların taşınmasında kullanılan bir yöntem olarak kısaca tanımlanabilmektedir. . Bu yöntemin yararlarının görülmesi ile birlikte pek çok firma kullanmaya başlamıştır. Burada dikkat edilmesi gereken asansörleri yeni ve bakımlı tecrübeli olan firmaların tercih edilmesidir. Tecrübeli firmamız asansörlerin bakımlarını düzenli şekilde yaptırmaktadır. Ayrıca son sistem asansörlere sahip olarak rezidanslar, plazalar, gökdelenler gibi çok yüksek katlı binalarda oturan kişilerin de sorunsuz taşınabilmelerini sağlıyoruz.

Asansörlü nakliyat hizmeti alınması elbette önemlidir. Ama önemli olan tüm nakliyat sürecinin profesyonelce ve sorunsuz yürütülmesidir. Köklü firmamız deneyimi ile bu sürecin sıfır hata ile işlemesini sağlamaktadır. Eşyalar asansöre alınmadan önce mutlaka özel tekniklerle paketleme ve ambalajlaması yapılmaktadır. Ayrıca demontajı yapılması gereken elektronik eşyalar ve mobilyalar hazırlanır. Asansörlü nakliyat yapılırken kesinlikle insanların binmesine izin verilmez. Ekiplerimizde kesinlikle asansörün üzerine çıkmazlar. Yukarıda asansörün liftlerine koyulan eşyalar aşağıda alınır ve araç içine yerleştirilir. Aynı işlem yeni adresin de üst katlarda olması halinde uygulanır.

Asansörlü Nakliyat Avantajları

Asansörlü nakliyat avantajları oldukça fazla olması ile tercih edilmektedir. Firmamız bu avantajlardan yararlanabilmeniz için tüm üst katlarda oturan müşterilerine vermektedir. Binanın yapısının uygun olması halinde taşınma günü asansör getirilip kurulmaktadır. Üzerine eşyalar yerleştirilmeden önce test aşamasından geçirilmektedir. Yük asansörleri bina dışına kurulduğundan hava şartlarının uygun olması çok önemlidir. Özellikle çok yüksek katlarda olan eşyaların taşınma planı oluşturulurken hava durumunun ne olacağı hakkında önceden bilgi alınmaktadır. Asansörlü nakliyat hizmeti alınmasının yararları şu şekilde sayılabilmektedir.

  • Eşyalar için konforlu ve güvenli bir taşınma süreci oluşturulmaktadır
  • Bina merdivenleri ve asansörü kullanılmadığından ortaya çıkabilecek sorunlar önlenmektedir
  • Taşınma süresi minimuma indirilmekte yaşanan taşınma stresinin kısa sürede bitmesi sağlanmaktadır
  • Eşyaların asansörle taşınması ile eşyalarım zarar görecek mii endişesinin yaşanmasının önüne geçilmektedir.
  • Asansörlü nakliyat yapılması sırasında daha az personele ihtiyaç duyulmaktadır. Bu şekilde taşınmanın maliyeti de daha uygun olmaktadır.

Asansörlü Nakliyat Firmaları

Asansörlü nakliyat firmaları sayıca artmaya devam etmektedir. Bunun yanında hepsinin aynı kalitede hizmet verdiğini söylemek doğru olmamaktadır. Asansörün yük kaldırma kapasitesi bakımlı ve sorunsuz olması ilk başta dikkat edilmesi gereken noktalardır. Tecrübeli firmamız asansörlerin bakımlarını düzenli yaptırmaktadır. Hepsinin tüm bilgileri tamamdır ve eşyalarınız güvenle taşınabilmektedir. Özellikle şehirlerarası nakliyat ihtiyacı olduğunda köklü ve diğer şehirlerde şubesi olan firmamız tercih edilmelidir. Asansörlü nakliyat hizmeti bu şekilde yeni şehirde eşyaların evin içine alınmasında da kullanılabilmektedir.

Asansörlü nakliyat yaparak taşınma stresinizin mümkün olan en kısa sürede bitmesini sağlamaktayız. Tüm hizmetlerimizi sözleşme ile veriyor ve yaptığımız sözleşmede eşyaların asansörle taşınacağı bilgisine de yer veriyoruz. Eşyaların güvenliği için maksimum düzeyde önlemler almaktayız. Bununla yetinmeyerek hizmetlerimizi sigortalı vermekteyiz. Eşyaları gerçek değerinden sigortalamaktayız. Böylece istenmeyen bir kaza olması halinde oluşan hasarı sigorta şirketi karşılamaktadır.

Asansörlü Nakliyat Fiyatları

Asansörlü nakliyat fiyatları eşyaları için güvenli bir taşınma süreci isteyen kişilerin merak ettikleri konular arasında yer almaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren firmamız nakliye sırasında gerekli durumlarda asansör kullanmaktadır. Asansör kullanıldığı için müşterilerimizden ekstra bir ücret talep etmemekteyiz. Aksine tüm hizmetlerimizi müşterilerimizin bütçelerine uygun fiyatlarla vermekteyiz. Evinizin ya da ofisinizin taşınması gerektiğinde bunun için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Bizimle iletişime geçtiğinizde fiyatı kesinlikle telefonda vermemekteyiz. Ücretsiz ekspertiz yapmak için uygun olduğunuz zamana randevu almaktayız.

Asansörlü nakliyat adresinize gelen yetkili arkadaşlarımızın yaptıkları ekspertiz sırasında gerekli olması halinde taşınma planı içine dahil edilmektedir. Nakliyenin maliyeti hesaplanarak size özel fiyat teklifi hemen sunulmaktadır. Onayınızın alınması ile nakliye sözleşmesi yapılmaktadır. Yazılı sözleşmenin yapılması fiyatın kesin olmasını sağlamaktadır. Nakliye için plan oluşturuyor ve bunu hiç aksaklık olmadan adım adım uyguluyoruz. Maksimum düzeyde önlem almakla yetinmemekte ayrıca sigortalı olarak hizmet vermekteyiz. Sigorta poliçesini de taşınma öncesi teslim ediyoruz. Nakliye hizmetlerimiz ve size özel getireceğimiz çözümlerimiz için detaylı bilgiyi iletişime geçerek alabilirsiniz.