Ev Taşıma

ev taşıma

Ev taşıma insanların çeşitli nedenlerle adreslerini değiştirmeleri gerektiği durumlarda gerçekleştirilmektedir. Eskiden insanlar evlerini kendi çabalarıyla taşımak zorunda kalmaktaydılar. Bu ise büyük zaman kaybı ve yorgunluk anlamına geliyordu. Aynı zamanda deneyimsiz kişilerin yaptıkları nakliye sırasında eşyalar zarar görebiliyordu. Nakliye sektöründe yaşanan gelişmelerle evden eve nakliyat artık profesyonel olarak yapılmaktadır. Köklü nakliye firmamız evinizin taşınması sırasında sizleri hiç yormamaktadır. Eşyalarınız için konforlu ve güvenli bir taşınma süreci oluşturmaktayız.

Ev taşıma firması olarak eğitimli, işini sıfır hata ile yapan ekiplerimiz bulunmaktadır. İçleri geniş aynı zamanda süngerle kaplı araçlarımızda eşyalar sarsılmadan yeni adresine ulaştırılıyor. Evinizin taşınması gerektiğinde firmamızla iletişime geçmeniz halinde ücretsiz ekspertiz yapmaktayız. Bu şekilde eşyaları görmekte ve taşınma planı oluşturmaktayız. Tüm taşınmayı yetkili arkadaşlarımız koordine etmekte ve aksilik yaşanmasını önlemekteyiz. Eşyalarınızı kendi eşyamız gibi görüyor ve hiçbir zarar görmemesi için maksimum düzeyde önlemler almaktayız.

Ev Taşıma Hizmeti Nedir?

Ev taşıma hizmeti nedir incelendiğinde profesyonel olarak nakliye firmaları tarafından verildiği görülmektedir. Evin içinde çok çeşitli eşyalar bulunmaktadır. Bunların her birinin cinsine bağlı olarak paketlenmesi gerekmektedir. Bu konuda eğitimli olan ekiplerimiz TSE standartlarında olan malzemeyle paketleme ve ambalajlamayı dikkatle yapmaktadırlar. Eşyaların toplanması gibi yerleştirilmesi işlemi içinde sizin yorulmanıza izin vermiyoruz. Bu konuda deneyimli ekiplerimizle eşyaların yeni evde yerleştirilmesi işlemini de yapıyoruz. Ev taşıma hizmetinin alınması ile şu avantajlardan yararlanmak mümkün olmaktadır.

  • Eşyalarınızı toplamak ve yerleştirmek için çaba, zaman harcamanıza gerek kalmaz
  • Profesyonel olarak yapılan nakliye ile eşyalar için maksimum düzeyde güvenlik önlemi alınır. Bu sayede hasar görmelerinin önüne geçilir
  • Ev taşıma işlemi geniş ekiplerle kısa sürede tamamlanabilmektedir
  • Elektronik eşyaların ve mobilyaları demontajı, montajı için ayrıca ustalara ihtiyaç olmaz. Bu alanda eğitimli personellerimiz tarafından yapılır.
  • Türkiye’nin her iline ve ilçesine sorun yaşamadan eşyalarınız zarar görmeden taşınabilirsiniz
  • Sigortalı nakliyat yapılması ile özellikle trafikte yaşanabilecek kazalarda eşyaların göreceği zarar sigorta şirketi tarafından karşılanır

Ev Taşıma Hizmeti Nasıl Veriliyor?

 

Ev taşıma hizmeti nasıl veriliyor araştırmasında bunun mutlaka belirli bir plan dahilinde olması gerektiği görülmektedir. Planlama yapılması çıkabilecek sıkıntılar için önceden önlem alınabilmesini sağlamaktadır. Aynı zamanda taşınmaktan kaynaklanacak olan zaman kaybı minimuma indirilebilmektedir. Evinizi ya da ofisinizi taşımanız gerektiğinde firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Firmamızla iletişime geçtiğinizde öncelikle adresinize ücret almadan ziyaret gerçekleştiriyoruz. Bu ziyaret ile taşınma planı yapabilmek için gerekli bilgileri sizden alabilmekteyiz. Aynı zamanda eşyaların miktarı görülmektedir. Böylece kaç kişilik ekip ve ne genişlikte bir araca ihtiyaç olduğu da tespit edilmektedir.

Ev taşıma günü belirtilen saatte ekiplerimiz adresinize gelmektedirler. Öncelikle mobilyalar ve elektronik eşyalar sökülmektedir. Ardında paketleme ve ambalajlama işlemi yapılmaktadır. Elektronik ve cam eşyalar kırılmamaları için içleri köpüklü kutulara yerleştirilmektedirler. Üst katlarda oturuyor olmanız halinde bina önüne getirilen asansörle eşyalar araçlara alınmaktadır. Yeni adresin şehir içinde olması halinde taşınma aynı gün içinde tamamlanmaktadır. Şehirlerarası nakliyatın süresini yeni taşınılacak olan şehrin uzaklığı belirlemektedir.

Ev Taşıma Firmaları

Ev taşıma firmaları eşyalarınızın taşınması gerektiğinde profesyonel hizmet vermektedirler. Sizler için çok değerli olan eşyalarınızın güvenli bir şekilde nakliyesinin yapılması öncelik olmalıdır. Firmamız bu alandaki tecrübesi ve eğitimli ekipleriyle rakiplerinin önünde yer almaktadır. Ekiplerimizi düzenli eğitimlerden geçiriyor ve işlerini sıfır hata ile yapmalarını sağlıyoruz. Verdiğimiz kaliteli hizmete gösterilen yoğun ilgiye anında cevap verebilmek için ekiplerimizi genişletmeye devam etmekteyiz. Araç filomuzu da sürekli yeniliyor ve genişletiyoruz. Şehirlerarası nakliyat hizmetini mükemmel verebilmek adına diğer şehirlerde şubelerimiz bulunmaktadır.

Ev taşıma firması seçimini yaparken sigorta yapıyor olmasına önem vermelisiniz. Nakliye öncesi eşyaların gerçek değerleriyle sigortalarının yapılması çok önemlidir. Bu sayede özellikle trafikte bir kaza olması halinde eşyalar zarar gördüğünde sıkıntı yaşanmamaktadır. Sigorta şirketi oluşan zararı tam olarak karşılamaktadır. Firmamız bu konuya çok önem vermekte nakliye öncesi yaptığı sigortanın poliçesini müşterilerine teslim etmektedir.

Ev Taşıma Fiyatları

Ev taşıma fiyatları asla telefonda verilmemelidir. Fiyatı bu şekilde veren bir firma olduğunda kesinlikle tercih edilmemesi gerekmektedir. Deneyimli bir firma olarak bizler her evin taşınması sırasında ortaya çıkacak maliyetin farklı olduğunu bilmekteyiz. Bundan dolayı fiyatı telefonda vermiyor ücretsiz ekspertiz yapıyoruz. Ekspertiz sırasında yetkili arkadaşlarımız maliyeti hesaplamaktadır. Ardından bütçenize en uygun fiyatı sunmaktayız. Onayınız alındıktan sonra ise fiyatın kesinleşmesini sözleşme yaparak sağlamaktayız. Sözleşme ile müşterilerimizin haklarını koruma altına almaktayız.

Ev taşıma sözleşmesinde belirttiğimiz süre içinde nakliyeyi sonuçlandırmaktayız. Bütçenize uygun fiyatları üstün kalitede hizmetle alabilmek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Size en uygun zaman içinde taşınabilmeniz için yılın her günü 7/24 çalışıyoruz. Bu sayede işinize ara vermenize gerek olmadan taşınmanız mümkün oluyor. Üst katlarda oturmanız halinde asansörlü nakliyat yaparak taşınma süresini kısaltıyoruz. Nakliye hizmetini üstün kalitede alabilmek tüm sorularınıza net cevaplar alabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.