Parça Eşya Taşıma

parça eşya taşıma
parça eşya taşıma

Parça eşya taşıma firmamızın verdiği hizmetler arasında yer almaktadır. İnsanların eşyalarının tümünü ya da bir kısmını bazı zamanlarda taşımaları gerekebilmektedir. Böyle durumlarda en ekonomik çözümler günümüz şartlarında araştırılmaktadır. Firmamızda ekonomik çözümü parça eşya taşıma hizmeti vererek sunmaktadır. Bu hizmetle taşınmanın maliyeti minimuma düşürülmektedir. Maliyet düşerken hizmet kalitesinde ise hiçbir fark bulunmuyor. Aynı şekilde eşyalarınız hiç zarar görmeden istenen adrese kısa sürede ulaştırılmaktadır.

Uzun yıllardır nakliye sektöründe yer alan firmamız içleri geniş araçlara sahiptir. Bu araçlarla verilen hizmetlerde eşyaların konforlu bir nakliye süreci geçirmesi için içleri süngerle kaplanmaktadır. Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine taşınmanız gerektiğinde sizler için hizmet götürmekteyiz. Parça eşya taşıma garantili şekilde yapılmaktadır. Verdiğimiz garanti ile eşyalarınızın hasar görmeden taşınacağından emin olmanızı sağlamaktayız.

Parça Eşya Taşıma Nedir?

Parça eşya taşıma nedir kısaca birden fazla kişinin eşyalarının aynı araç içinde nakliyesinin gerçekleştirilmesidir. Eşyaları az olan kişiler ya da sadece bir kısmını farklı bir adrese göndermek isteyen kişiler bu hizmeti talep etmektedirler. Köklü firmamız tüm müşterilerine olduğu gibi bu hizmeti talep eden kişilere de ücretsiz ekspertiz yapmaktadır. Bu şekilde taşınması gereken eşyalar görülmekte ve en uygun fiyat teklifi verilebilmektedir. Teklifimizi kabul etmenizin ardından nakliye planı oluşturulmaktadır. Eşyaların hangi saatte alınacağı ve teslim edileceği zaman belirlenmektedir. Şehir içinde aynı gün nakliye tamamlanmakla birlikte şehirlerarası nakliyat sırasında bu süre bir günü geçebilmektedir. Bu hizmeti geniş ekiplerimizle şu şekilde vermekteyiz.

 • Parça eşyanın paketleme ve ambalajlaması ekiplerimiz tarafından kaliteli malzeme ile yapılmaktadır
 • Eşyaların üst katlarda olması halinde asansör ile araçlara alınmaktadır
 • Eşyalar araç içinde kendine ayrılan bölüme yerleştirilmektedir
 • Sürücülerimiz araçları en kısa ve düzgün yollardan araçları hedef noktaya ulaştırmaktadırlar
 • Yeni adreste eşyalar içeri taşınmaktadır.

Parça Eşya Taşıma Avantajları Nelerdir?

Parça eşya taşıma avantajları fazla olmasıyla hizmeti günümüzde oldukça fazla talep görmektedir. Bundan dolayı bizlerde bu hizmet için oluşturduğumuz ekiplerimizi genişletmeye devam etmekteyiz. Bu hizmet için firma seçimini dikkatle yapmanız eşyalarınızın güvenli taşınabilmesini sağlamaktadır. Bir yerden başka bir yere eşyaların taşınması için profesyonel hizmet almak eşyaların güvenliği açısından oldukça önemlidir. Aynı zamanda profesyonel hizmetin alınması ile zaman kaybı ve yorgunluk gibi sorunlar yaşanmasının önüne geçilmektedir. Parça eşya taşıma hizmetinin tercih edilmesi ile yararlanılabilecek avantajlar arasında şunlar yer almaktadır.

 • Taşınacak eşyanın az olduğu durumlarda ekonomik çözümler getirir
 • Eşyası az olan kişilerin evlerini taşıma maliyetlerinin düşmesi mümkün olur
 • Firmalar başka bir adresteki şubelerine az miktarda mallarını uygun maliyetle gönderebilirler
 • Nakliyenin sigortalı yapılması ile olabilecek kazalara karşı önlem alınmaktadır
 • Eşyaların paketleme ve ambalajlaması, demontajı, montajı için profesyonel hizmet alınabilmektedir
 • Nakliye planlı şekilde gerçekleştirildiğinden yaşanacak zaman kaybı minimuma iner

Parça Eşya Taşıma Firmaları

Parça eşya taşıma firmaları hizmete karşı artan taleple doğru orantılı şekilde artmaya devam etmektedir. Buna karşın nakliye hizmetlerinde köklü ve kurumsal firmaların tercih edilmesi gerekmektedir. Kurumsal firma olarak bizler hizmetlerimizi sözleşmeli ve sigortalı şekilde yapıyoruz. Nakliye yetkili arkadaşlarımızın gözetimi altında yapılmaktadır. Bu şekilde eşyalarım araç içinde diğerleri ile karışır mı endişesi yaşamanızın önüne geçmekteyiz. Tecrübeli işini titizlikle yapan firmamızı seçtiğinizde belirttiğimiz süre içinde adresinize gelmekteyiz. Özellikle şehirlerarası nakliyat sırasında trafiğin durumu belli olmadığından tam bir saat verilememektedir. Yine de yaklaşık zaman belirtilmekte ve hazırlıklı olmanız sağlanmaktadır.

 • Öğrenci evine eşya gönderilmesinde
 • Çeyizin taşınması sırasında
 • Yazlığa bir miktar eşya gönderilirken
 • Özellikle eşya az bütçesi kısıtlı olduğunda
 • Firmaların bir miktar mal ya da teçhizatı farklı bir adrese göndermeleri gerektiğinde

Parça eşya taşıma hizmeti tercih edilmektedir. Yukarıda belirttiğimiz durumlarda tek bir aracın nakliyeye ayrılması maliyeti yükseltmektedir. Bilindiği üzere nakliyatta maliyeti yükselten etkenler arasında yakıt giderleri bulunmaktadır. Aynı yöne gidecek birden çok kişinin eşyaları tek bir araca yüklendiği takdirde yakıt gideri düşmektedir. Bu şekilde de düşük maliyetli çözümlere sahip olabiliyorsunuz.

Parça Eşya Taşıma Fiyatları

Parça eşya taşıma fiyatları diğer nakliye hizmetlerine göre oldukça uygun olmasıyla dikkatleri çekmektedir. Bunun içinde özellikle bütçesi kısıtlı kişilerin tercihi olmaktadır. Her ne kadar bu hizmette maliyetler düşük olsa da firma seçimi dikkatle yapılmalıdır. Çünkü bu konuda tecrübesiz olmanız ile gereksiz yüksek maliyetlerle karşılaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren firmamız güvenilir olmaya önem vermektedir. Parça eşya taşıma için firmamızı tercih eden her müşterimizin bütçelerine uygun çözümler getirmekteyiz.

Parça eşya taşıma ücretleri için telefonda fiyat vermemekteyiz. Adresinize gelerek ücretsiz ekspertiz yapıyoruz. Bu sayede eşyaları görerek size özel fiyatlarımızı belirleyebilmekteyiz. Nakliyat bittiğinde sürpriz maliyetler ile karşılaşmamanızı yazılı sözleşme yaparak sağlıyoruz. Nakliye sözleşmesinin bir nüshasını sigorta poliçesi ile birlikte teslim ediyoruz. Sözleşme ile fiyatı önceden bilerek hazırlığınızı buna uygun yapabiliyorsunuz. Nakliyenin mümkün olan en kısa sürede tamamlanabilmesi için kesintisiz yılın her günü çalışıyoruz. Parça eşya taşıma ve diğer hizmetlerimizle ilgili bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.